О нас

Фото на полотні у Дніпрі.

Наша перевага перед іншими салонами друку.

1.Термін зберігання наших картин на полотні від 20 років і вище, оскільки інші салони конкуренти продають свою продукцію, яка прослужить вам від сили 1-2 роки і почне вицвітати.

2. У нас друк виробляється пігментним чорнилом серії ECO Ultra chrome фірма EPSON. А решта конкурентів використовують чорнило на водній основі термін зберігання яких 1-2 роки. 3.Ми використовуємо тільки натуральне ЕСО полотно 100% бавовна.Ані синтетику як конкуренти. 4.Підрамники виготовлені тільки з натуральної деревини (cосна). Його не веде та не крутить з часом.

3.Наше полотно з часом не провисає, тому що натягнуті за спеціальною технологією, яка використовується тільки в художніх музеях та галереях.

4. Наші картини можна не розкривати захисним лаком так як вони не вицвітають. І можна отримати якісне матове полотно, яке не блищить на світлі. Чому конкуренти розкривають захисним лаком свої картини для того, щоб продовжити життя своїм картинам, оскільки надруковані чорнилом на водній основі.

5.У нас ви можете замовити як галерейну натяжку, так і стандартну для своїх картин.

6.Всі замовлення виконуються протягом 1-2 годин. Оскільки ми не посередники, а виробники. Все обладнання у нас завжди в роботі і всі матеріали є в наявності.

Так що краще не гнатися за дешевизною. Адже розчарування від низької якості триває довше, ніж радість від низької ціни!

%d1%84%d0%b0%d0%b9%d0%bb

Якщо Вам терміново треба надрукувати велику кількість фотографій, то мережа ФОТОПІК чекає на Вас! Ми спеціалізуємося на виконанні термінових замовлень будь-якого обсягу.

У нас Ви можете надрукувати фотографії різного формату: стандартні 10х15, 13х18, 15х20, 20х30, 25х38; великі широкоформатні: 30х40, 40х60, 60х84, 84х120;

А також наш центр оперативної поліграфії «Послуги при вас» виконує друк фото на різних поверхнях. Особливим попитом користується друк фото на футболках, чашках, келихах, пазли. Це доступний та ефектний спосіб створення оригінальної речі. Візитки, флаєри, календарі, буклети, меню та багато іншого.

Весь процес друку відбувається на спеціалізованому устаткуванні з використанням матеріалів, які забезпечать тривалий термін служби без пошкодження малюнка. Друк фото на полотні дозволяє зробити матеріал індивідуальним та своєрідним, що, безсумнівно, позначиться на вашій оригінальності.

Прогрес не стоїть на місці. Здавалося б, ще вчора Ви знімали на касетну камеру важливу подію, записували на відеокасету цікаву передачу або фільм із телевізора, а вже сьогодні формат VHS безнадійно застарів. Касети, з часом, відтворюються все гірше та гірше, та й дивитися їх незручно. У нас є вирішення цієї проблеми – оцифрування відео. Суть цієї послуги полягає в тому, що Ваше відео зі старої касети перекладається в цифровий формат, і може бути записано на будь-який зручний носій. Здійснюємо оцифрування кіноплівки!

Ви фотограф? Дизайнер? Або просто багато подорожуєте і багато фотографуєте як хобі?

Вам набридли бездушні файли зображень на екрані монітора та хочеться тримати в руках відбитки власних фотографій?

Но как сложно порой бывает добраться до центра печати при насыщенности современной жизни и при наших напряженных графиках работы!

Тепер ви можете надрукувати свої фотографії, не виходячи з дому! Для цього ми пропонуємо вам послугу «Онлайн друк». Як замовити друк фото он-лайн? Все, що вам знадобиться для оформлення замовлення, це підключення до мережі інтернет. Це дуже зручно – вам треба просто заповнити заявку на друк фотографії у нас на сайті та вказати там:

  • – кількість знімків
  • – бажаний формат відбитків
  • – Деякі особливості кадрування знімків
  • – Вид паперу свої контактні дані

А відправитися до нашого фотоцентру вам необхідно буде лише один раз для того, щоб забрати свої знімки та оплатити послуги фотодруку, вартість яких, до речі, можна охарактеризувати як «дешево». Або викликати кур’єра додому.

Поїздка до нас не забере у вас багато сил та часу – наша компанія розташована у дуже зручному місці, неподалік зупинок громадського транспорту. Про готовність замовлень ми повідомляємо клієнтів електронною поштою або телефонним дзвінком.