Технологія друку

Технології друку футболок у Дніпропетровську. Друк на футболках

T-shirt-custom-branding

tehnologiya_pechati_01Нанесення зображень на футболки. Принт футболки.
Тираж від 1 штуки!
Друк на футболках. Ми із задоволенням зможемо зробити нанесення абсолютно будь-якого зображення чи малюнка на футболки чи інший текстиль!
Для цього ми використовуємо найновіші технології у сфері друку на футболках, такі як тонерне термоперенесення, сублімація, термоперенесення флексом та флоком.
За допомогою цих технологій можливий друк на футболках від 1 штуки до промислового тиражу!
Можна друкувати не тільки на футболках і майках, але й на будь-якому іншому текстилі – сумки, носочки, подушки, реглани, серветки, слюнявчики та інші вироби. Друк на них також можливий у кількості від 1 шт.
Нанесення можна замовити використовуючи для нього наші футболки або Ви можете принести свою футболку або виріб з текстилю. Бажано перед тим, як купувати футболку або просто тканину для друку на ній проконсультуватися з нами на іншу поверхню.
Сублімаційний друк дозволяє перекладати на тканину зображення високої якості, аж до найдрібніших деталей: вій, сльозинок або крапель роси. Зображення виходить яскравим, з соковитими квітами. При розтягуванні зображення не покривається тріщинами, оскільки фарбуються самі волокна тканини. Такий виріб не вигоряє, не линяє, має тривалий термін експлуатації.
Сублімаційний друк – це не наклейка на футболку, а друк безпосередньо на самій тканині!

Флексодрук Принт на футболку флексом або флоком

tehnologiya_pechati_02Флекс і флок – спеціальні текстильні термоплівки для друку зображень та малюнків на футболках. Цей вид нанесення в результаті багатьох зарубіжних тестувань і відгуків користувачів визнаний екологічно чистим і нешкідливим при носінні, а також найбільш міцним і довговічним! У процесі експлуатації та при пранні таке нанесення не вигоряє, не вистирається, краї зображення завжди акуратні та рівні, і на відміну від шовкотрафарету такий вид нанесення на тканину ніколи не потріскається! Можливе продрук дуже тоненьких ліній і маленьких деталей, що дуже часто важливо при виготовленні фірмового одягу з логотипом або фірмовою символікою. І на відміну від інших видів нанесення друкувати можна і на рукавах і боках футболки, а не тільки на грудях або спині.

Рисунок для друку спочатку вирізується плотером, а потім під спеціальним термопресом впікається у тканину за температури 200 °C. Плівки бувають різних кольорів та відтінків, а також світловідбивна, голографічна.

Дуже популярна серія плівок під загальною назвою “Неон”. Її головна властивість – здатність світитися в ультрафіолеті! Якщо потрібна друк зображення на футболці або тканину в кілька кольорів – зображення вирізається кілька разів по черзі з кольорів плівок, а потім по черзі комбінується і наноситься на тканину. Цим методом можна надрукувати лише напис чи малюнок, але не фотографію! У разі друку флексом або флоком макет для нанесення повинен бути зроблений у векторному форматі у програмах Corel або Illustrator і переведений у криві, або ж просто це має бути звичайний текстовий файл. Відмінність цього виду друку на футболках у тому, що нанесені флексом або флоком зображення на футболках дуже довговічні, і, як правило, переживають саму футболку. Саме за цим методом ми друкуємо написи та логотипи на фірмовий або спецодяг. Витримує воно щонайменше 500 прань. Глажка проводиться з виворітного боку або через тканину.