Друк на футболках

Ексклюзивні футболки на замовлення. Термосублімація на футболках. Ціна від 399 грн.

Ціна 350 грн. за 1 од.(матеріал білий поліестер. Футболка входить у вартість)

Продемонструйте всім згуртованість вашого колективу — замовте футболки з логотипом своєї компанії. Це відмінний варіант зручного та функціонального одягу, широко поширеного у всьому світі. Майки з логотипом об’єднують співробітників у єдину команду та одночасно просувають вашу компанію на ринку.

Пропонуємо вам футболки з логотипом на замовлення для корпоративної вечірки, тренінгу чи промо-акції, як сувенірна продукція або призи для різних заходів. Люди із задоволенням носять стильні та яскраві аксесуари, подаровані ним колегами, партнерами та іншими компаніями. При цьому виготовлення майок з логотипом займає трохи часу і коштує замовнику набагато дешевше, ніж рекламна кампанія в інтернеті та ЗМІ. Для власників бізнесу такий маркетинговий хід є перевіреним варіантом ненав’язливої ​​та ефективної реклами.

Друк на футболках. Футболки на замовлення.

footbolka

Футболка з якісно надрукованим кольоровим фото буде незабутнім подарунком і Вам вже не доведеться вирішувати, який сюрприз зробити близькій людині. Замовте друк фото на футболці, і Ви будете впевнені на 100%, що такої точно немає ні в кого, адже фото зробили Ви самі!

Наша компанія пропонує широкий асортимент прикольних футболок на замовлення. Буквене позначення, привітання зі святами, смішні колажі. роздруковані на футболках, зразки яких Ви можете подивитися у нашому каталозі. У нас ви зможете замовити друк будь-яких зображень на футболках, від корпоративних логотипів та рекламних слоганів до повнокольорових фотографій.

Замовляючи у нас друк фото на футболці, Ви отримуєте гарантовану якість за розумною ціною!