Оцифрування відео

Ні для кого не секрет, що будь-яка плівка з домашнім архівом з часом руйнується, будь-то касети від цифрової камери або стандартні відеокасети. Найпростіший спосіб зберегти спогади – це оцифрування відеокасет.

Безумовно, якщо касета зберігалася неправильно, плівка була фізично деформована або розмагнічена, відновлення зображення практично неможливе, однак це швидше виняток, ніж правило.

Ми пропонуємо вам оцифрування касет усіх форматів: VHS, VHS-C, miniDV, 8 мм, Hi8, Digital 8.

Оцифрування відеокасет проводиться на сучасному професійному обладнанні, а це означає, що за якість нашої роботи ви можете не турбуватися.

Тип носителя Стоимость Примечание
С видео кассет всех типов: VHS, VHS-C, miniDV, Hi8,Digital 8, Аудио кассет 1 мин = 2 грн (150 грн/час) минимально к оплате 60 мин.
с киноплёнки 8 и 16 mm 1 мин =50грн и 70грн минимально к оплате 10 мин.
с диска или видеокассеты на видеокассету 1 мин = 2 грн (150 грн/час) минимально к оплате 60 мин.
копирование и тиражирование 1 копия = 55 грн тиражирование – по договорённости

Професійне сканування фотоплівок 35mm на Fuji LP1500SC

Оцифровка негативов, фотопленок и слайдов

12

3

Оцифрування Вашого архіву фотоплівок або слайдів – найкраще рішення, що дозволяє Вам не тільки зберегти зроблені Вами фотографії на довгий час, але й мати їх завжди під рукою на домашньому комп’ютері, ноутбуці у відрядженні, відкриває можливості редагування фотографій за допомогою сучасного софту, роздруківки в домашніх умовах на фото принтері, та багато іншого!

Навіщо мені сканувати фотоплівки та слайди? Адже можна відсканувати надруковані фотографії на моєму домашньому планшетному сканері?

Зрозуміло. Найімовірнішим результатом стане в кращому разі не дуже криве зображення, або сильно вицвіле, або надруковане в мініфотолабі таким чином, що про реальні кольори фотографій Вам доводиться лише здогадуватися, уявляючи, скільки сотень карток побувало у проявнику бюджетного оператора лабораторії. Потім метушня з очищенням кожної фотографії від пилу, спроби не бачити подряпини… Навіщо все це коли можна отримати чудовий файл, відсканований на професійному устаткуванні?

Яке обладнання ми використовуємо для сканування слайдів та негативів?

Для сканування слайдів та негативів ми використовуємо професійні слайд-сканери для сканування прозорих матеріалів. Для обробки відсканованого з негативу зображення використовують потужні спеціалізовані робочі станції.

Які фотоматеріали ми можемо оцифрувати? Негативні та позитивні фотоплівки 35 мм (ч/б та кольорові), слайди, фотографії будь-якого формату. Фотоплівки можуть бути нарізаними по 4-6 кадрів та в рулонах.