Студенту, дипломнику, дисертанту

Якщо Ви готуєтеся до захисту диплома, дисертації або курсового проекту і маєте електронну версію своєї роботи, ми виконаємо для Вас друк плакатів струменевим плоттером на ватмані, друк тексту на лазерному принтері, і підішимо в тверду обкладинку.

Вимоги до файлів:

Плакати до друку приймаються у форматах ходових векторних редакторів: Word, Excel, Visio, CorelDraw, AutoCAD, Illustrator, Acrobat, OrCAD, ArhiCAD, P-CAD (не нижче версії 8,5), FreeHand, Компас … і будь-яких растрових форматах : bmp, tif, gif, pcx, psd, cpt, jpg. Але необхідно розуміти, що якщо Ви використовуєте растровий формат, роздільна здатність зображення має бути досить високою – не менше 100 dpi за відсутнього масштабування. Що вимагатиме великого розміру файлу і може зробити друк на плоттері (Київ) досить дорогим. Тому растровий формат слід використовувати лише тоді, коли “подітися нікуди”, наприклад, після сканера.

Якщо редактор не підтримує параметри сторінки A1 (Word, наприклад), нічого страшного, встановіть параметри сторінки A4 та розташуйте зображення оптимально на весь аркуш, наш плоттер відмасштабує його на A1 (коеф. 2,83) цілком пропорційно.

Якщо Ви робите плакати в WORD на A4 і Вам потрібна рамочка зі штампом у кутку, він повинен бути в 2,83 рази (3 рази приблизно, велика точність не потрібна) менше за дійсну величину. Тоді, зі збільшенням на A1, штамп набуде дійсних розмірів. Якщо Ви не маєте можливості або бажання малювати штамп, ми вставимо Вам свій.